Alicja i Klaudia najlepsze na festiwalu HUHUHA

Łukowskie wokalistki Klaudia Borejko i Alicja Dziurdziak wyśpiewały kolejne sukcesy. Na Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej wyśpiewały pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

W niedzielę 9 grudnia w Warszawie odbył się 2. Festiwal Piosenki Świątecznej i Zimowej. Wśród rywalizujących o tytuły laureatów wokalistów nie zabrakło dwóch młodych wokalistek z Łukowa – Klaudii Borejko i Alicji Dziurdziak. Ich wykonania zachwyciły jurorów i dały im pierwsze miejsca w swych kategoriach wiekowych.

Alicja wygrała kategorię 12-14 lat, a ponadto została uhonorowana nagrodą dyrektora festiwalu – sesją nagraniową oraz możliwością udziału w warsztatach scenicznych. Klaudia była najlepszą wokalistką starszej grupy młodzieży, w wieku 15-17 lat. Występy ponad dwudziestu młodych wokalistów oceniało jury w składzie – Diana Świder, Martyna Cioki i Tomek Krupa. Jurorzy podkreślali wysoki poziom wokalny najlepszych i to, że trudno było o ostateczne rozstrzygnięcia. Tym bardziej cieszą kolejne wokalne sukcesy łukowianek.

 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.