Kolejny lapbook autorstwa dzieci

Miesiąc temu w łukowskiej bibliotece dzieci i młodzież wykonywały pierwsze lapbooki. Teraz powstały kolejne. Tematem głównym były miejsca pamięci w naszym mieście.

W październiku, przygotowując się do Święta Niepodległości, w łukowskiej bibliotece odbyły się warsztaty „Kocham Cię Polsko”. Wówczas powstały lapbooki, które mówiły o ważnych dla niepodległości naszego kraju wydarzeniach. Wczoraj w Oddziale dla Dorosłych odbyło się kolejne spotkanie.

Podczas warsztatów polegających na tworzeniu książki tematycznej, tematem głównym były miejsca pamięci znajdujące się na terenie naszego miasta. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klasy VI f z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łukowie pod opieką nauczyciela. Towarzyszyli im rodzice i seniorzy.

Warsztaty zostały przygotowane w ramach projektu „Biblioteka – Dzieci i Młodzież – Seniorzy. Wspólnie przezywamy Rok 100-lecia Niepodległości”. Projekt dofinansowany jest przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”.

 

1 Komentarz

  1. mieszkaniec
    21 listopada 2018 - 10:04

    Ładna ta Pani po prawej w okularach 😊

    Odpowiedz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.