Koncert kolęd i słodkich serc (galeria)

Tradycyjny koncert kolęd za nami. W tym roku dla łukowian śpiewali soliści Fabryki Piosenki oraz aktorka i wokalistka Olga Szomańska. Świąteczne życzenia mieszkańcom miasta złożył burmistrz Piotr Płudowski oraz ks. Andrzej Kieliszek.

Coroczny koncert kolęd to już nasza tradycja. W sobotni wieczór halę sportową im. R. Szajdziuka po brzegi wypełnili łukowianie chcący posłuchać kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu łukowskiej orkiestry, wokalistów Fabryki Piosenki oraz gwiazdy Olgi Szomańskiej.

Na scenie jako pierwszy wystąpił mistrz harmonijki ustnej Andrzej Wojtuś, po nim swój popis dała Orkiestra Dęta Towarzystwa Muzycznego im. Antoniego Próchniewicza. Swoją grupę instrumentalną zaprezentował również Anton Fartusznyj. Przed łukowianami wystąpiły po raz kolejny wokalistki z działającej przy ŁOK-u Fabryki Piosenki. Na scenie wystąpiły Marta Skurka, Anastazja Klimiuk, Sylwia Purzycka, Julia Stolarczyk i Karolina Oklińska – wokalne podopieczne Moniki Sołtyszewskiej-Leśkiewicz.

Gwiazdą wieczoru była Olga Szomańska, wokalistka i aktorka, znana m.in. z przeboju „Niech mówią, że to nie jest miłość”, gry w serialu „M jak miłość” występów w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wspólnie z łukowską publicznością wykonywała najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne.

Tradycyjnym biletem wstępu na koncert były słodycze. Łukowanie nie zawiedli i przynieśli ich ogromną ilość. Teraz te zostaną przekazane jako prezenty dla dzieci z rodzin potrzebujących.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.