Nabór wniosków na stypendia sportowe i nagrody dla trenerów

Ruszyła procedura naborów wniosków na stypendia sportowe i nagrody dla trenerów na 2019 rok. Urząd Miasta Łuków czeka na dokumenty aplikacyjne.

Burmistrz Miasta Łuków Piotr Płudowski ogłosił nabór wniosków o przyznanie nagród trenerom prowadzącym szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz nabór wniosków o przyznanie stypendiów sportowych na okres od 01.01.2019 r. do 31.12.2019 r.

Przyznanie stypendium sportowego i nagród trenerom prowadzącym szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym uzależnione będzie od spełnienia warunków i kryteriów określonych w Regulaminie przyznawania i pozbawiania „Stypendiów Sportowych oraz nagród i wyróżnień Miasta Łuków dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe”.

Wnioski będą przyjmowane do 31 grudnia 2018 roku w w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Łuków, ul. Piłsudskiego 17, pokój nr 19 (parter), w godz. 7.30 – 15.30.

Szczegółowe informacje na:
– Nabór wniosków – nagrody dla trenerów
– Nabór wniosków – stypendia sportowe

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.