Norbi zaprasza na łukowski finał WOŚP (VIDEO)

Wielkimi krokami zbliża się kolejny, już 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Łukowski Sztab zaprasza 13 stycznia do miejskiego parku. Gwiazdą nadchodzącego finału – Norbi.
Trwają przygotowania do łukowskiego finału kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał odbędzie się 13 stycznia w niedzielę. Zadania w Łukowie koordynuje Ośrodek Sportu i Rekreacji i szefowa sztabu Iwona Zakrzewska. Sztab w Łukowie wydłużył termin zapisów dla wolontariuszy, wszyscy chętni i chcący włączyć się w 27. Finał mają czas na zgłoszenie się do 4 stycznia.

Od kilku dni w kilkunastu miejscach Łukowa stoją już stacjonarne puszki WOŚP, do których można wrzucać fundusze aż do dnia finałowego. Puszki stoją m.in. w Łukowskim Ośrodku Kultury, Arkabosie, Mrówce, Sushi Pace, czy Crossfit Łuków.

Gwiazdą łukowskiego finału WOŚP 2019 będzie Norbi. Norbert Dudziuk, bo tak się właściwie nazywa piosenkarz i prezenter radiowy i telewizyjny. Twórca przebojów takich jak „Kobiety są gorące”, „Pokręciło mi się w głowie” czy „Nie zaczepiaj mnie” nagrał specjalne zaproszenie na finał WOŚP w Łukowie.
Oglądajcie i do zobaczenia na 27. Finale WOŚP 13 stycznia 2019 roku, w Łukowie, Polsce i na świecie.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.