Peugeot w rowie na DK 76. W Dębowicy paliło się Punto

Wczoraj łukowscy policjanci i strażacy kilka razy byli wzywani do zdarzeń drogowych. Do poważnego zdarzenia doszło w Wólce Zastawskiej, gdzie auto wypadło z drogi.
W środę 8 sierpnia przed godziną 16. doszło do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 76 w miejscowości Wólka Zastawska. Kierująca samochodem Peugeot 607, 21-latka z gminy Stoczek Łukowski wypadła z drogi, wjeżdżając do rowu. Na miejscu zdarzenia pojawiły się dwie jednostki straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz funkcjonariusze policji. Z ustaleń policji wynika, że kierowca auta zasłabł podczas jazdy. W samochodzie przebywały jeszcze dwie pasażerki:20-latka z gminy Stoczek Łukowski i 23-latka z Katowic. Trzy poszkodowane w wypadku kobiety zostały zabrane do szpitala. Po przeprowadzonych badaniach, na szczęście okazało się, że ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Tego samego dnia wieczorem zostały wypisane ze szpitala.

Tego samego dnia, około godziny 17. policja i straż zostały wezwane do palącego się auta. Samochód marki Fiat Punto zapalił się niedaleko drogi wojewódzkiej nr 806, w miejscowości Dębowica. Na miejscu pojawiły się również jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z pobliskiego terenu. Z wstępnych ustaleń policjantów dowiadujemy się, iż prawdopodobną przyczyną zapalenia się auta było zwarcie instalacji elektrycznej. Kobiecie kierującej samochód nic się nie stało.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.