Razem Ponad Podziałami zaprezentowało kandydatów

Wczoraj odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Ponad Podziałami. Była prezentacja osób ubiegających się o miejsce w radzie miasta, powiatu oraz sejmiku i kilka słów odniesienia do debaty kandydatów na burmistrza.

Wczoraj odbyła się konwencja Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Ponad Podziałami. Na spotkaniu zaprezentowali się kandydaci na radnych Rady Miasta, którzy powiedzieli o sobie, swoim doświadczeniu i planach. Przed zgromadzonymi stanęli także ci, którzy 21 października będą się ubiegali o miejsce w Radzie Powiatu Łukowskiego i Sejmiku Województwa Lubelskiego, startujący z innych komitetów, ale wspierani przez Razem Ponad Podziałami.

Nie zabrakło także komentarza do słów jakie padły podczas debaty kandydatów na burmistrza, która odbyła się 9 października w Łukowskim Ośrodku Kultury.

 Podsumowując wczorajszą debatę, skłaniam się do jednego wniosku. Wszyscy byli w miarę przygotowani, natomiast najbardziej niesympatyczną osobą był obecny burmistrz i to trzeba zmienić – powiedział kandydat na burmistrza z ramienia KWW Razem Ponad Podziałami Henryk Lipiec.

W swoim wystąpieniu przypomniał jakie cele znajdują się na liście zadań do wykonania. Wśród nich m.in. poprawa estetyki miasta.

Chcemy ruszyć kwestię placu Narutowicza, o którym się mówi, ale nic nie robi. Chcemy zająć się zielenią. Wczoraj burmistrz mówił o zielonym Łukowie, ale zapomniał, że jest osobą, która w tym mieście wycięła najwięcej drzew ze wszystkich burmistrzów. Stawiamy na współpracę, na zarządzanie. Nie chcemy rządzić. Chcemy uaktywnić ludzi do współdecydowania. Jak to zrobić? Są stowarzyszenia, organizacje pozarządowe i trzeba do nich dotrzeć, wyciągnąć rękę i współpracować – powiedział Henryk Lipiec, zapraszając wszystkich wyborców do pójścia do urn.

Wybory już 21 października.

Materiał finansowany przez KWW Razem Ponad Podziałami. 

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.