Ruch zablokowany. Powstaje skrzyżowanie

Na ulicy Kiernickich w Łukowie powstaje skrzyżowanie wyniesione. Mieszkańcy jednak narzekają na brak jakichkolwiek informacji.

Zarząd Dróg Miejskich w Łukowie w swoich planach na ten rok ma wykonanie m.in. skrzyżowania wyniesionego na ulicy Kiernickich. Prace trwają i jak nam powiedział dyrektor ZDM Marek Wiąckiewicz – potrwają najdłużej tydzień. Problem jednak w tym, że mieszkańcy nie wiedzieli nic na temat planowanej inwestycji, która utrudni im poruszanie się. O zablokowanym skrzyżowaniu ulicy Kiernickich z Wołodyjowskiego nie wiedzieli też dostawcy, którzy przyjeżdżają do osiedlowych sklepików.

Ciężarówki jeżdżą po chodnikach, objeżdżając zablokowaną drogę. Nikt nic nie wiedział o planowanych pracach, ani objazdach – skarży się nam mieszkaniec.

Dyrektora ZDM zapytaliśmy o sprawę objazdów. Jak nam powiedział:

W ruchu lokalnym objazdów się nie wyznacza.

Aktualny wciąż pozostaje problem braku przepływu informacji.

 

2 komentarze

 1. z Wołodyjowskiego
  11 października 2018 - 10:26

  Rozkopali te skrzyzowanie juz nie pamietam kiedy, przed rokiem szkolnym było to zrobić. Wszystko jest robione nie szanując mieszkancow. Teraz zaczeli dopiero robic jak za pare dni wybory. My nie damy sie oszukac.

  Odpowiedz
 2. Huzia na józia
  11 października 2018 - 11:53

  Na stronie ZDM aktualizacja o utrudnieniach … z 2017 roku.
  http://www.e-zdm.lukow.pl/utrudnienia%20w%20ruchu.htm

  Przez 4 lata nic i nagle wszystko? Nikt nie kwestionuje potrzeby remontu, ale robienie wszystkiego na jesieni 2018 jest jawnym bezczeleństwem.

  Odpowiedz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.