Uwaga, włamania! Do biura, domu, garażu

Nieznani sprawcy dokonali kilku włamań. W ich wyniku skradzione zostały pieniądze,opony, olej napędowy, telewizor i butla z gazem.

W minionym tygodniu doszło do kilku włamań. 1 października w Trzebieszowie nieznany sprawca włamał się do pomieszczenia biurowego, z którego ukradł 4 000 zł. Tego samego dnia w Łukowie na ul. Wiatraki nieznany sprawca włamał się do budynku gospodarczego. Z niego skradziony został 6-ciometrowy łańcuch, kanister, w którym było 10 litrów oleju napędowego oraz nieustaloną ilość oleju napędowego ze zbiornika ciągnika rolniczego. Wartość strat określono na kwotę 1 000 zł.

Następne włamania miały miejsce w kolejnych dniach. 3 października w Wierzejkach włamywacz wtargnął do budynku garażowego, z którego zabrał cztery opony samochodowe o wartości 500 zł, a z innego pomieszczenia ukradł dwa kanistry z olejem napędowym. Natomiast czwartek to włamanie do domu w miejscowości Łazy. 21 i 24-latek z gminy Łuków z domu, do którego się włamali, ukradli telewizor i butlę gazową. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Miniony tydzień to nie tylko seria włamań, ale także wypadków drogowych. O części z nich informowaliśmy Państwa na naszym portalu. Oprócz tego, na drogach naszego powiatu doszło także do potrącenia pieszej i zderzenia dwóch aut osobowych. 1 października w Adamowie kierujący samochodem marki Audi 27-latek z gminy Nowodwór potrącił 67-letnią pieszą. W wyniku wypadku pokrzywdzona kobieta doznała obrażeń ciała.

5 października w Gołąbkach kierujący samochodem marki Toyota 21-latek z Łukowa zderzył się z naczepą dołączoną do samochodu ciężarowego marki Volvo i samochodem marki Audi. W wyniku wypadku pokrzywdzony kierowca toyoty doznał obrażeń ciała. Dwa dni później w Gołaszynie kierująca samochodem marki Audi 31-latka z gminy Łuków zderzyła się z samochodem marki Volkswagen, którym kierował 44-letni mieszkaniec gminy Łuków. W wyniku wypadku kierująca audi oraz 8 i 11-letnia pasażerka tego auta doznały obrażeń ciała.

Początek października to także umyślne uszkodzenie elementów samochodu marki Ford Focus. Do zdarzenia doszło w Adamowie. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 3 000 zł. Natomiast 4 października w Okrzei nieznany sprawca wybił dwie szyby w autobusie. Pokrzywdzony wartość strat określił na kwotę 500 zł.

W okresie od 1 do 7 października policjanci zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.