Wczesne rozpoznawanie chorób oczu dzięki EasyScan

Badanie wzroku przeprowadzane za pomocą urządzenia Easyscan umożliwia wykonywanie obrazów siatkówki klasy medycznej w ciągu zaledwie trzech minut, bez potrzeby rozszerzania źrenicy.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Rozwiązanie to oferuje optykom narzędzia do wczesnej diagnostyki chorób oczu i edukowania konsumentów w zakresie zapobiegania im.

EasyScan wykorzystuje do obrazowania siatkówki technologię Scanning Laser Ophthalmoscope (SLO). Dzięki temu badaniu retinopiatie stają się łatwiejsze do wykrycia i możliwe jest wczesne postawienie diagnozy.

Zielony promień lasera pozwala na wykrycie nieprawidłowości w górnych warstwach siatkówki, natomiast promień podczerwieni umożliwia rozpoznanie problemów w nabłonku barwnikowym, naczyniówce i twardówce.

Badania za pomocą EasyScan dostępne są już od 10.09. do 15.09 w salonie optycznym OKULARIUM, przy ul. Wyszyńskiego 10/18 w Łukowie.

Dla pacjentów dostępny jest również gabinet Okulistyczny oraz specjaliści doboru okularów do posiadanej wady wzroku, gdzie przeprowadzane są BEZPŁATNE BADANIA WZROKU.
ARTYKUŁ SPONSROWANY

Salon optyczny Okularium
Ul. Wyszyńskiego 10/18
21-400 Łuków
Tel. 25 797-20-20
Z aktualną ofertą Okularium zapoznaj się na http://okularium.pl/
Bądź na bieżąco także na portalu Facebook: FB.com/optykaokularium/

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.