Z kroniki policyjnej: włamania i potrącenia

W minionym tygodniu na terenie naszego powiatu doszło do niebezpiecznych zdarzeń drogowych, a także włamań.

Jak co tydzień informujemy Państwa o zdarzeniach, które zostały odnotowane w kronice policyjnej.

8 maja w Łukowie na ul. Warszawskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Kia Ceed z motocyklem marki Honda. 40-letni motocyklista doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. 34-letni kierujący autem jak również motocyklista w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Następnego dnia, także w Łukowie, na ul. Cieszkowizna kierowca samochodu osobowego marki Opel Omega potrącił rowerzystę. W wyniku zdarzenia 27-letni rowerzysta doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala. 53-letni kierujący oplem, jak również rowerzysta, w chwili zdarzenia byli trzeźwi.

Do dwóch kradzieży doszło 13 maja w miejscowości Wola Mysłowska. Nieznany sprawca dokonał włamania do stacji paliw i dokonał kradzieży pieniędzy. Wcześniej nieznany sprawca dokonał również włamania do sklepu rolniczego skąd skradł młotek metalowy, metalową łapkę, piankę montażową, które prawdopodobnie posłużyły do włamania do stacji paliw.

13 maja w Łukowie policjanci ujawnili i zabezpieczyli środki odurzające w postaci haszyszu, które posiadał 34 letni mieszkaniec Łukowa.

W okresie od 7 do 13 maja funkcjonariusze zatrzymali 6 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

1 Komentarz

  1. Llulek
    15 maja 2018 - 10:46

    Dlaczego nikt nie napisze ze kia ceed to radiowoz? Niech ludzie wiedza jak policja jezdzi… I dlaczego nic nie jest napisane o zdarzeniu na karwaczu?

    Odpowiedz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.