Zaproszenie na konsultacje dotyczące remontu DK 63

Już w najbliższy poniedziałek i wtorek odbędą się spotkania informacyjno-konsultacyjne dotyczące remontu drogi krajowej nr 63 na odcinku Łuków-Biardy. 

Wykonawca inwestycji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące przygotowanej dokumentacji projektowej „Rozbudowa drogi krajowej nr 63 na odcinku granica województwa mazowieckiego  i lubelskiego – Łuków od km 287+884,00 do km 299+348,30”.
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 grudnia 2018 r. o godz. 16. w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II przy ul. J. Piłsudskiego 17 w Łukowie, a także we wtorek 18 grudnia o godzinie 16.00 w Gołaszynie. W spotkaniu wezmą udział m.in. przedstawiciele wykonawcy tj. Mosty Katowice Sp. z o.o. oraz inwestora, czyli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie.

A już teraz zarówno mieszkańcy miasta jak i gminy Łuków mogą zapoznać się z założeniami projektowymi wyżej wymienionej inwestycji. W Urzędzie Miasta Łuków dokumenty dostępne są w godzinach pracy urzędu w pokoju nr 13. W Urzędzie Gminy projekt do wglądu wyłożony jest w sali konferencyjnej, w budynku przy ul. Świderskiej 12.

Ponadto, drugie spotkanie konsultacyjne odbędzie się w miejscowości Stare Okniny w czwartek 20 grudnia o godz. 16. (Stare Okniny 45, świetlica wiejska).
Foto główne: Mapa Google

1 Komentarz

  1. heniu
    13 grudnia 2018 - 23:50

    kochani….
    zróbcie ją RAZ a dobrze- tak jak z kobietą

    Odpowiedz

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.